Menu
Sepet


Sıfır Risk Sistemi

Perdenette Sitesinde Sıfır Riskli Alışveriş Nasıl Sağlanır J

Perdenette Kimdir?

Perdenette İstanbul Da Faaliyet Gösteren Bir Pazaryeri Firması Olup Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Vermeyi İlke Edinmiş. Bu Doğrultuda En Kaliteli Hizmet Veren Mağazaları Sizlerle Buluşturmayı Amaçlayan Bir Pazaryeri Sitesidir.

Diğer Platformları Değil De Neden Perdenetteyi Tercih Etmeliyim.

Bilmediğimiz Ürünü Satmıyor Teknik Kısmına Vakıf Olmadığımız Ürünlerle İlgilenmiyoruz. Perde Denilince Akla A Dan Z Ye Ne Geliyor İse Bunların Üzerinde Yoğunlaşıyoruz. Bir Perde Alırken Mağazada Yaşayabilecek Olduğunuz Tüm Deneyimleri Zengin Hesaplama Modülleri İle Şeffaf Bir Şekilde Sizlere Sunuyoruz. Bilgi Alışverişi Ve Önerilerde Bulanarak Sizlere En Uygun Perdeyi Sunmayı Hedefliyoruz.

Perdenette Sitesinden Yapılan Alışverişler Güvenli Midir?

Bu Konuda Çok Rahat Olabilirsiniz Ödemeleriniz İyzico Güvencesindedir. Yapılan Ödemeleriniz İyzico Havuz Hesabına Aktarılır Ve Onayınıza Kadar Burada Blokeli Şekilde Bekletilir. Onayınız Veya Otomatik Onay Süreci Sonrasında İlgili Hesaplara Aktarılmaktadır.

Perdenette Sitesinde Müşterilerine Önem Veriyor Mu?

Perdenette Ailesi Olarak Önceliğimiz Zaten Müşteri Memnuniyeti Yaratmaktır. Sizleri Memnun Edebilmek İçin Elimizden Gelen Ne İse Bunu Yapma Gayretinde Bulunmaktayız. Yaşadığınız Tüm Sorunlarda Sizlerle Özel Olarak İletişim Kurup Yapılabilecekler Doğrultusunda Sizleri Yönlendiriyoruz.

 

Perdenette Sitesinde Satılan Ürünler Özel Üretim Ürünler Midir Cayma Hakkı Kullanımı Mümkün Müdür?

Perdenette De Satılan Tüm Ürünler Özel Üretim Ürünler Değildir Fakat Ürünlerimizin Büyük Çoğunluğu Verilen Siparişe Göre Özel Olarak Üretilmektedir. Bu Yüzden Sipariş Oluşturulmadan Önce 08508886161 Numaralı Whatsapp Hattımız Üzerinden Ölçü Alınması Konusunda Aklınıza Takılan Tüm Soruları Bize Sorabilir Ölçü Yanlışlığına Dayalı Oluşabilecek Problemleri 0 A İndirgeyebilirsiniz. Verilen Siparişleriniz Siparişiniz Üretime Alındı Şeklinde Mail Bildirimi İle Üretime Başlanmaktadır Bu Bildirime Kadar Siparişinizi İptal Edebilir Üzerinde Değişiklik Sağlayabilirsiniz. Üretime Alınan Siparişleriniz Olsa Dahi İmkanlar Dahilinde Yapılabilirlik Durumuna Göre Düzenleme Talep Edebilirsiniz.

Almış Olduğunuz Ürünlerde Verilen Ölçüler Dışında Bir Üretim Sağlanmış; Kusur Hata Defo Gibi Olumsuzluklar Var İse Ürün İade Hakkınız Mümkündür. Bunların Dışında Cayma Hakkı Kullanımı 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunu Kapsamında Mümkün Değildir.

Aklınıza Takılan Tüm Soru Ve Sorunlarınız İçin Bizlere 08508886161 Numaralı Hat Üzerinden Veya destek@perdenette.com Mail Adresimiz Üzerinden Ulaşabilirsiniz

Memnun Kalacak Olduğunuz Bir Alışveriş Yapmanız Temennisi İle .