Menu
Sepet


İade ve Cayma Hakkı

Ürün İadesi

Nasıl Süreci Nasıl İşler Nasıl Yapılır

 

Müşteri ürünü 14 günlük iade sürecinde iade etmek isterse, panelinden iade talebi oluşturur. İlgili iade talebi satıcıya düşer. Satıcı ilgili iadeyi onaylayarak,  panelinde bulunan “İade Barkodu Oluştur” butonuna tıklayıp, müşteriye ürünü iade etmesi sırasında kullanacağı iade barkodunu iletir. Bu barkod bilgisi içerisinde yine müşteri ve satıcının bilgileri yer alır. Müşteri kendisine iletilen barkod numarası ile ürünü kargo firmasına teslim eder.

Cayma Hakkı

-Cayma Hakkı Kullanımı Tüketicilerin İstek  Ve Talepleri Uyarınca Üretilen Üzerinde Değişiklik Ya da İlaveler Yapılarak Kişiye Özel Hale Getirilen Ürünlerde Cayma Hakkı Kullanılamaz. Fakat Satıcılar Tarafından Ürünün Kullanılabilirlik Durumu Veya Memnuniyet Yaratma Amacı İle Ürün Üzerinde Değişiklik Sağlamak İade Ve Değişiklik İşlemlerinin Uygulanması Satıcı Tasarrufundadır.

Ürünler Üzerinde Uygulanacak Değişim Ve İade İşlemleri

Ürün Tarafınıza Teslim Edildikten Sonra Ürün Paketinde Hasar Bozulma Gibi Olumsuz Durumlarda Kargo Firması Yetkilisine Tutanak Tutturunuz.(Hasar Tespit Tutanağı)

Özel Üretim Olmayan Ürünler Hariç Gelen Ürünler  İle Alakalı Olarak Ölçüde Farklılık Üründe  Kusur Hata Defo Gibi Olumsuzluk Durumlarında Öncelikle Sayfa Üzerinden Ürün Yönetimi Adı Altında İade Yönetimi Bölümünden Öncelikle İade Talebi Oluşturarak Var ise Görsel Ve Yazısal Destekli Konuya Dair Açıklayıcı Bilgi Vererek Talep Oluşturunuz Oluşturulan Taleplerin Sonucunda Kargo Etiketi Alanında Sizlere Paylaşılacak Olan Kargo Etiketi İle Ürünü Kusurlu Üründe Kullanılacak Cayma Hakkı (14 gün ) Süresi İçerisinde Kargo Firmasına Karşı Ödemeli Olarak Teslim Ediniz.

İadesi Onaylanan Ürünlerin Ödeme İade İşlemleri  1-7 İş Günü İçerisinde Gerçekleşecektir.

Tüm Ürünlerimizden  Memnun Kalarak Sağlıklı Bir Alışveriş Deneyimi Yaşamanız Temennisi İle .