Menu
Sepet


Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz;


Rendecioğlu Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 1996 yılından itibaren ev tekstili alanında faaliyet gösteriyoruz. Sektör tecrübemiz ve bilgi birikimiz ile tüm Türkiye’ye satış ve satış sonrası destek veriyoruz. Ev tekstilinde son teknoloji ürünler ve trendleri sizlerin beğenisine sunarak yaşam alanlarınızın konforu ve şıklığı için çalışıyoruz. Kalite ve güvenilirlik anlayışı içerisinde siz müşterilerimizin memnuniyeti ile firma olarak daha da güçleniyoruz. Modern ve geleneksel tekstil ürünlerinde güncel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusundaki çalışmalarımızla sektör içerisinde etkili bir konumda bulunuyoruz. 

Başta insan olmak üzere doğaya ve çevreye saygılı bir çalışma anlayışını benimseyerek, siz değerli müşterilerimizin güvenini hak etmek en önemli prensibimizdir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle kalite standartlarımızdan ödün vermeden ürün yelpazemizi geliştirerek müşteri portföyümüzü büyütmenin haklı gururunu yaşıyoruz.  Sektörde çıtayı daha da yukarı taşımak için her geçen gün daha özverili ve istekli şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu hedefimize ulaşabilmek için de teknolojiye ve insana yatırım yapıyoruz. Sürekli bir yenilik anlayışı ile en mükemmeli aramaktan asla vazgeçmeyeceğiz.  Takım çalışmasına odaklı, başta müşterilerimiz olmak üzere iş ortaklarımızın hayatına değer katan ürün ve hizmetlerin üreticisi olarak sürekli gelişmeyi kendimize vizyon olarak benimsiyoruz.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi incelemek için merkez ofisimiz ve mağazamızı ziyaret edebileceğiniz gibi alt markamız olan https://perdenette.com/ sitemizden ürün kataloglarımızı takip edebilir, bilgi ve görüşlerimize başvurmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Saygılarımızla